*

24 metai kartu su Jumis
Instagram Rigveda
Tapk profesionaliu vairuotoju per LDB NEMOKAMAI!

ADR vairuotojų kursai


ADR (Agreement concerning the international carriage of dangerous goods by road) yra Europos sutartis dėl pavojingų krovinių tarptautinių vežimų keliais.
Pavojingu kroviniu bendrąja prasme vadinamos pavojingomis savybėmis pasižyminčios medžiagos ir gaminiai, galintys pakenkti žmonėms, aplinkai ar turtui. Neteisingai vežamas ar saugomas toks krovinys gali tapti žmonių ar gyvūnų susirgimų, apsinuodijimų, nudegimų priežastimi, taip pat sukelti sprogimą, gaisrą, kitų krovinių, transporto priemonių, statinių ir įrenginių pažeidimus, užteršti aplinką ir vandenis. Pagal ADR pavojingi kroviniai skirstomi į draudžiamus vežti automobilių transportu ir leidžiamus vežti laikantis nustatytų sąlygų.


Vairuotojau, pakelk savo vertę. Ateik pas mus ir tapk kvalifikuotu pavojingų krovinių vairuotoju. Tam nereikia būti net profesionalu, pakaks ir B kategorijos vairuotojo pažymėjimo. Kursai organizuojami vakarais, todėl galėsite mokytis neatsitraukdami nuo darbo, kasdien bus mokomasi po 4 valandas.

 

  • Mokome su naujausia kompiuterine programa. Aprūpiname literatūra.
  • Vairuotojai, išklausę mokymo kursus, egzaminą laiko Valstybinėje kelių transporto inspekcijoje prie Susisiekimo ministerijos. Pažymėjimas galioja penkerius metus.
  • Galima mokytis likus vieneriems metams iki turimo pažymėjimo galiojimo pabaigos, o likęs galiojimo laikas bus pridėtas prie naujo pažymėjimo galiojimo laiko.

 

  • A1 – galės vežti supakuotus ir birius pavojingus krovinius suverstinai, išskyrus 1 ir 7 klasių. Būtina turėti bent B kategoriją. Negalės vežti cisternose.
  • A2 – galės vežti pavojingus krovinius cisternomis, išskyrus 1 ir 7 klasių. Būtinas A1 pažymėjimas, jei nesimoko A1 ir A2 kursuose.
  • A3 – galės vežti 1 klasės pavojingus krovinius (cisternose – tik turint A2 pažymėjimą). Būtinas A1 pažymėjimas, jei nesimoko A1 ir A3 kursuose.
  • A4 – galės vežti 7 klasės pavojingus krovinius (cisternose – tik turint A2 pažymėjimą). Būtinas A1 pažymėjimas, jei nesimoko A1 ir A4 kursuose.

 

Grupės organizuojamos nuolat. (žr. Naujos grupės)

 

  • Mūsų mokymo centre egzaminams pasiruošę mokiniai, 80 - 90 % LTSA  juos išlaiko iš pirmo karto.
  • Įdomios paskaitos
  • Aukštas išlaikomumas

 

Išsamiau dėl mokymų teirautis:
telefonais:  8 68038541
             
elektroniniu paštu: rigveda@rigveda.lt

ADR vairuotojų mokymas

TaurusMedia
Autobrasta
aikos
Regitra
JURBARKO RAJONO KŪNO KULTŪROS IR SPORTO CENTRAS
Isic
Užimtumo tarnyba
Dainralfas
Uždaryti
Praktikos įgūdžių tobulinimo registracijos anketa

Patvirtindamas/-a registraciją (spausdamas /-a "Siųsti"), savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ( t.y. vardą, pavardę, telefoną ir el.paštą) ir patvirtinu, kad duomenys yra teisingi.

Sutinku